AKTYWNI
SPOŁECZNIE

Łączą nas ludzie, wartości, idee…
Chcemy dzielić się tym, co wartościowe. Wpierać ludzi, którzy inspirują innych. Wyrażać nasze przekonania poprzez podejmowane aktywności.

Od 2015 roku współpracujemy z Otylią Jędrzejczak, wspierając jej akcje „Otylia Swim Tour” oraz „Mistrzynie w szkołach”. Wierzymy, że dzięki naszemu zaangażowaniu przyczyniamy się do zdrowego rozwoju młodzieży, do pogłębiania sportowych pasji oraz upowszechniania wiedzy na temat właściwego odżywiania i roli sportu w kształtowaniu osobowości człowieka.

Odwiedź stronę Otylia Swim Tour

W 2017 roku objęliśmy patronatem III Transatlantycką Wyprawę Kajakową Aleksandra Doby. Przez ponad 100 dni w raz z całą Polską pasjonowaliśmy się wyprawą p. Aleksandra i jego wspaniałym sukcesem. Mając ponad 70 lat pokonał w kajaku trasę z Nowego Jorku do Le Conquet, czyli przeszło 4 tysiące mil morskich (ok. 8 000 km).

Zobacz z jaką pasją opowiadał o swoich wyprawach

W 2018 roku pomogliśmy Piotrowi Pogonowi spełnić jego kolejne wielkie marzenie, którym było zdobycie Denali, najwyższej góry Ameryki Północnej. Był to 4 wierzchołek w kolekcji „Korony Ziemi” i niezwykły wyczyn człowieka bez płuca, tarczycy i z wieloletnią chorobą nowotworową.

Zobacz wywiad z Piotrem

Od wielu lat jesteśmy także partnerem Europejskiego Centrum BUDO w Starej Wsi. Filozofia BUDO oraz potrzeba ciągłego samodoskonalenia są dla nas ważnym, praktycznym wymiarem działalności. Przez lata wspieraliśmy również wyjątkowe wydarzenia dla karate tradycyjnego – Mistrzostwa Świata w Krakowie (2016) oraz cykliczne Puchary Świata i Europy.

Zobacz katalog o BUDO oraz DOJO-Stara Wieś