CO NOWEGO?

Z dniem 1 stycznia 2023 roku nastąpi zmiana w Zarządzie EPRO Sp. z o.o.
Szanowni Państwo,

 

informujemy, że z dniem 1 stycznia 2023 roku nastąpi zmiana w Zarządzie EPRO Sp. z o.o.

 

Wraz z ostatnim dniem tego roku wygasa mandat wieloletniego prezesa, Kamila Grendy. Nowym Członkiem Zarządu spółki w randze Prezesa Zarządu zostanie Piotr Grzesik.

 

- Dziękuję Kamilowi za lata udanej współpracy i wspólne prowadzenie biznesu EPRO. Jestem wdzięczny za jego zaangażowanie i doceniam wkład, jaki wniósł w rozwój spółki na przestrzeni wielu lat. Życzę mu wszelkiej pomyślności w dalszej karierze zawodowej, wielu sukcesów i satysfakcji z nowych wyzwań. Jestem pewny, że swoją bogatą wiedzą oraz licznymi umiejętnościami skutecznie wesprze wiele ciekawych projektów biznesowych – powiedział Peter Grudniak, Prezes Zarządu EPRO.

 

- Cieszę się również, że nowym Członkiem Zarządu firmy zostanie Piotr Grzesik, który pracuje z nami od ponad 15 lat i współtworzył - między innymi - nowy brand spółki. Piotr jest osobą nastawioną na rozwój i poszukiwanie twórczych rozwiązań biznesowych. Liczę, że dzięki jego dalszemu zaangażowaniu oraz wspólnie wypracowanym pomysłom jeszcze lepiej wykorzystamy obecne atuty firmy i pozwolimy jej rozwijać się szybciej niż dotychczas. Już dziś cieszę się na tę współpracę – zakończył Prezes Grudniak.


Od 1 stycznia 2023 Zarząd EPRO sp. z o.o. tworzą:

Peter Grudniak – Prezes Zarządu

Piotr Grzesik – Prezes Zarządu