CO NOWEGO?

7 stycznia 2020r. „Gazeta Ubezpieczeniowa” ogłosiła wybór laureata Tytułu Człowiek Roku Ubezpieczeń 2019. Został nim Peter Grudniak, prezes i właściciel naszej firmy.
Rok 2020 rozpoczął się dla ERGO Pro znakomicie. 7 stycznia „Gazeta Ubezpieczeniowa” ogłosiła wybór laureata Tytułu Człowiek Roku Ubezpieczeń 2019. Został nim Peter Grudniak, prezes i właściciel naszej firmy. To jedno z najważniejszych wyróżnień polskiej branży ubezpieczeniowej.

W uzasadnieniu wyboru podkreślono między innymi stworzenie oraz konsekwentną budowę dynamicznej     i nowoczesnej ogólnopolskiej agencji sieciowej na rynku ubezpieczeń, wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań długoterminowego oszczędzania, pracę nad podniesieniem świadomości emerytalnej Polaków oraz tworzenie biznesu w oparciu o wartości zaczerpnięte ze świata zawodowego sportu, sztuki i nauki.

„Dziękuję za to wspaniałe wyróżnienie i tytuł, który został mi przez Państwa przyznany. To wielki zaszczyt    i wielka radość. Przewodzę spółce dystrybucyjnej, firmie która nie może równać się z zakładami ubezpieczeń ani swoją wielkością, ani potencjałem. Mam tego świadomość. Mam również pokorę wobec branży i tych wszystkich wybitnych osób, które w minionych latach odbierały tytuł Człowieka Roku Ubezpieczeń. Jestem jednak dumny, że zostałem wyróżniony jako człowiek sprzedaży, jako prezes firmy, która codziennie, poprzez bezpośredni kontakt agenta, zabezpiecza Polaków od następstw wielu zdarzeń. Nasza praca napawa mnie radością i cieszę się, że jej sens dostrzegła „Gazeta Ubezpieczeniowa”. Dziękuję” – powiedział na łamach Gazety prezes Grudniak.

 

Inf. Piotr Grzesik